tablett, ravimtaimed, eafs, eaps

Prof Ain Raali loeng “Tabletid või ravimtaimed”

Head üliõpilased, kolleegid ja muud huvilised!

Järgmisel kolmapäeval, 28. juunil kell 20.00 peab Tartu ülikooli farmaatsia instituudi juhataja ja farmakognoosia professor Ain Raal Genialistide klubi hoovis asuvas Magasini Tänava Suvilas (Magasini 5, Tartu) loengu “Tabletid või ravimtaimed”.

Loeng otsib vastust küsimusele, mida millele oma tervise parandamisel eelistada? Ja kas üldse nõnda küsida maksabki? Käsitletakse taimravi teaduspõhiseid kasutusvõimalusi, eeliseid ja puudusi. Juttu tuleb ka ravimtaimede uurimisega kaasnevatest probleemidest. Heidetakse kriitiline pilk mõningatesse ravimtaimedega seotud uskumustesse. Tutvustamist leiavad Eesti populaarseimad ravimtaimed.

Rohkem infot leiab Facebookist.

„Õhtud ülikoolilinnas” on loengusari, mille on 2017. aastal kokku pannud Tartu ülikooli sotsiaalteaduste ning meditsiiniteaduste valdkonnad ja Magasini Tänava Suvila. Sissepääs on tasuta ja kõik huvilised on oodatud.

NB! Üks meie valdkonna loeng tuleb selles sarjas veel. Nimelt peab Tartu ülikooli peremeditsiini dotsent ja perearst Marje Oona 2. augustil kell 20.00 loengu “Vaktsineerimisest arsti pilguga”.

Ilusat suve!

Kristina Hermann

turunduse ja kommunikatsiooni spetsialist

meditsiiniteaduste valdkond

Tartu Ülikool

tel 737 5329, 53 422 045

kristina.hermann@ut.ee