“Mis on kvaliteetne ravimpreparaat? Prof. Peep Veski 60”

Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts, Ravimiamet ja TÜ farmaatsia instituut korraldasid konverentsi "MIS ON KVALITEETNE RAVIMPREPARAAT? Professor Peep Veski 60"
7. mai 2010 Tartu, Dorpati Konverentsikeskus

Konverentsil leiavad käsitlemist kaks peamist teemat: farmaatsiaharidus ja kvaliteetsete ravimpreparaatide disainimine. Viimastel kümnenditel on farmaatsiaeriala pidanud ümber vaatama oma tegevuse peamised eesmärgid ja suunad, muutma nii praktilist tegevust kui ka õpetamismeetodeid. Sellest lähtuvalt tuleb konverentsi esimeses osas juttu proviisori kompetentsist 21. sajandil.
Kaks järgnevat osa käsitlevad olulisemate farmatseutiliste ja biofarmatseutiliste tegurite mõju ravimpreparaadi kvaliteedile.
Konverents pakub võimaluse mõtiskleda farmaatsiaeriala peamise sisu ehk kvaliteetse ravimpreparaadi erinevate tahkude üle.

Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel. Ingliskeelsete ettekannete slaidid tõlgitakse eesti keelde, samuti on kõigile ettekannetele lisatud eestikeelne lühikokkuvõte.
Konverentsile on oodatud kõik huvilised, eriti aga proviisorid, farmatseudid, farmaatsiaeriala üliõpilased ning farmaatsiavaldkonnas töötavad teiste erialade esindajad.

Registreeruda saab e-kirja teel: info@easp.ee. E-kirja kirjutage palun oma nimi, töökoht, kelle nimele saata arve. Samuti märkige, kas soovite transporti. Esialgu on bussid planeeritud väljuma Tallinnast ja Pärnust. 
Osalustasu on kuni 15. märtsini 2010 300 krooni ja kuni 26. aprillini 2010 400 krooni. Üliõpilaste osalustasu kogu perioodi vältel on 125 krooni. Osalustasu saab üle kanda EAFS-i arveldusarvele 221030969369 Swedbank, märkides osaleja/-te nime/-d

Konverentsi “Mis on kvaliteetne ravimpreparaat? Prof. Peep Veski 60” korraldajad tänavad kõiki konverentsist osavõtjaid.

Siiras tänu konverentsi toetajatele:

 

Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ

Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti filiaal

Eesti Apteekrite Liit

KBM Pharma OÜ

KRKA d.d., Novo Mesto Eesti Filiaal

Lundbeck Eesti AS

Magnum Medical OÜ

Mepha Baltic Eesti filiaal

Miecys-Pharm OÜ

Novo Nordisk A/S Eesti Filiaal

Nycomed SEFA AS

Pfizer Luxembourg SARL Eesti filiaal

Ratiopharm

Richter Gedeon Eesti Filiaal

Roche Eesti OÜ

Sandoz d.d. Eesti filiaal

Sanofi-aventis Estonia OÜ

Tallinna Farmaatsiatehase AS

Tamro Eesti OÜ

Tartu Uusapteek OÜ

TÜ Tamme Apteek OÜ

Yliopiston Apteekki OY